| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna ...fostul meu prieten care acum cateva saptamani imi dadea semne ca mar placea din nou acum ma trateaza cu indiferenta si simt ca imi vine sa ii dau vreo 2 palme.
acum nu mai stiu ce sa fac am incercat si inca incerc sa il ignor si eu dar mereu se intampla ceva... ba ma pitiga de umar, sau imi pune piedica etc si dupa il intreb "te distrezi" si el nu zice nimic si se uita in alta parte
ce sa fac? sau ce sa ii zic?
funda

3 răspunsuri:
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l ce se intampla. Poate numai vrea sa stea cu tine sau poate are ceva de ascuns cine stie thinking Dar cel mai bine e sa discuti cu el despre indiferenta lui altceva nu stiu ce poti face.

| andr33utza12 a răspuns:

Poate face toate astea ca sa te "enerveze" foarte bine faci ca il poti trata cu indiferenta. daca mai face chestiile astea poate vrea sa iti arate ca inca te mai place ca daca nu te-ar placea nu te-ar baga in seama.as zice data viitoare cand face aceleasi chestii intreaba-l cu ce scop face aceste, nu il baga in seama daca te place va gasi alte mijlocuri sa iti arate :*

| kaynn a răspuns:

Tragei 4 palme si un pumn in gura si apoi spune-i sa te lase in pace... glumeamwinking incarca sa iti faci un iubit