| Roxana0606 a întrebat:

Buna!
Fostul meu prieten nu ma mai lasa in pace! Ne-am despartit de mai mult de un an si el e un obsedat!
Cand a aflat ca imi place de altul acum 2 luni a facut spume si m-a facut curva! [ eram despartit atunci de 5 luni]
De atunci niciunul din prietenii mei nu a mai vorbit cu el.
De aici incepe cosmarul : A facut rost de numarul mamei si suna de 4 zile numai la 1 noaptea! Imi trimite biletele numai ca sa ma bage in bucluc. E pur si simplu obsedat!
A zis ca, daca-l prinde pe baiatul care-mi place-l bate! Mama a zis ca se duce la politie!
Nu vorbesc cu el, nu-l bag in seama, nu-mi pasa ce face. El insista, insista, insista.
Nu mai stiu ce sa faC! Un sfat?

5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Fa o plangere la politie cat mai repede posibil.

| missoriginal a răspuns:

Singura solutie este politia k nu ai cum sa vorbesti cu asa o persoana dar sa o mai si convingi de ceva...

| roxynutza a răspuns:

Inteligenta alegere a mamei talewinking

| obsercvayr a răspuns:

Iti spun eu. nu il baga in seama si daca se baga in seama cu tine in viata de zi cu zi tias recomanda sa ii dai o palma si sa il faci nesimntit.si fa o plangere la politie. bafta funda?

| veronel16 a răspuns:

Trebuie dat pe mina politiei pentru ca te hartuieste. E bine ca s-a intimplat asa altfel te-ai fi indragostit de el si in mod sigur ti-ar fi facut viata un calvar. si-a aratat adevaratul caracter. sa pcolesti oameni de acest gen Succes!