| georgy30 a întrebat:

FUNDA! Ce cadou sa ii iau unei fete de 12 ani(pentru ziua ei)? scuze categ.

8 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Un ursulet, iepuras de plushappy

| R_8074 a răspuns:

O suzeta

| georgy30 explică:

Ms

| Noname_4977 a răspuns:

Poi..depinde in ce relatii te afli cu ea. Daca cumva e prietena ta ai putea sa yi iei ceva personalizat cu o poza a voastra.Cum ar fi un tricou sau un puzzle sau o pernuta.Ai putea sa-i iei o carte draguta cu citate de dragoste sau o carte cu o tema care crezi ca i ai placea.Sau ai putea sa yi iei o mascota dar sa aiba o forma reprezentativa pentru ea ceva care sa-i aduca aminte de un lucru ce-l faceati voi. Pe langa astea ai putea sa yi faci o felicitare de mana in care sa-i scrii mesajul tau pentru ziua ei. Uite ceva ce te ar putea ajuta: http://www.eva.ro/......-2214.html sau :http://www.fiibarbat.ro/cum-poti-face-un-cadou-special-unei-femei/.Sper ca ti am fost de ajutor.Si poate imi dai si funda;;)

| Marynna a răspuns:

Pai haine, ca la 12 ani incepe deja sa intre in adolescenta,depinde si ce ii place, daca e pasionata de jocuri, atunci i-ai jocuri de pc/ps2/ps3/wii/psp,depinde ce are,daca e pasionata de haine,cum spuneam,i-ai niste haine, daca ii plac bijuteriile, atunci i-ai un lantisor sau o bratara din arginthappy

| georgy30 explică:

Nicu eu sunt fata si nu are cum sa fie pr mea dar oricum mersi

| Just1dream a răspuns:

Eu as zice sa ii iei un lantisor sau o bratara de argint ori un ursult de plus

| Noname_4977 a răspuns:

@georgy30
Poi m am gandit si la asta dar zic eu ca se potrivesc cadourile astea si din partea ta(daca sunteti prietene bune)