| Laviiiiii a întrebat:

Bunahappy! Fundaa. Mi-am activat "cronologia" pe facebook dar am observat ca nu imi mai apare grupul "familia" ci doar "prieteni". Si acum as vrea sa o dezactivez. Se poate? Si daca da, cum? Sau daca pot face ceva sa apara si "familia" spuneti-mi! Va roog, dau funda la raspunsul care ma va ajuta! Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| hanibani a răspuns:

Din pacate nu, am incercat si eusad
singura modalitate ar fi sa.ti faci un nou cont, desi, parerea mea, nu merita deoarece in curand toata lumea va avea timelinestraight face

1 răspuns:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! De alaltăieri cronologia nu mai poate fi dezactivată.Ar fi o idee să-ţi faci un nou cont, dar e o pierdere de vreme că peste câteva luni toată lumea va avea timelinePa, pa.