| vOdK a întrebat:

hei fetelor cum var placea sa fie baiatul perfect din punctul vostru de vedere( propriu)?

Răspuns Câştigător
| adina_6125 a răspuns:

Bun, dulce, sensibil dar nu prea, dragut, ochi verzi saucaprui, par brunet, mai inalta ca mine cu vreo 10 cm, intelegator, sincer, cu simtul umorului, cu bun simt, cu freza gen justin bieber si cel mai important sa ma iubeasca

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
NU sunt perfectă, deci nu cer perfecţiune.
A, ar trebui totuşi să ştie să scrie corect!

pa, pa.

| BlueHusky a răspuns:

+1 ÉrotiqueConseils!

| :X pinky love you :X a răspuns:

Poi romantic, frumos, inteligent, cu simtul umorului si sa stie sa se si distreze. sa stie sa aiba grija de o fata si sa fie fidel si sa se comporte cat mai cu finete si daca se poate sa aiba si banilaughing

| Tiberius a răspuns:

Ca mine.

| Messyhair a răspuns:

Nici frumos dar nici urat.
Sa fie un gentleman.
Sa fie amuzant, sa ma faca sa rad.
Sa fie curat, ingrijit.
Si cel mai important! Sa ma iubeasca!

| YoYoUtZa a răspuns:

Poi blond
cu ochii albastrii sau verzi
inalt
cu simtzul umorilui dar si cu bunul simt...
hmm inteligent dar nici tocilar
cu freza lui Justin Bieber big grin
cam asa...

| EnterSandman a răspuns:

Deci sa fie inalt, brunet, pletos, ochi caprui, bine facut laughing... wtf :O astas eu :O

| dnbkid a răspuns:

Buna. pai. sa aive "plete" adica par mai lung. blond / brunet. ochi nu conteaza dar de preferinta ar fi albastri sau verzi. sa fie cat mine de inalt. sa nu fie nesimtit, sa ma iubeasca. sa aive simtul umorului. si cam atat.

| Daaax3 a răspuns:

Poi eu nu sunt perfecta, nici el nu vreau sa fie deci oricum vreau sa fie inalt ca si mine, ochi caprui ca ai mei...big grin, sa nu fie nici prea cuminte{tocilar}, nici prea nebunlaughing. sa fie cu un an sau 2 mai mare ca mine:d si cam atatbig grin