| anonim_4396 a întrebat:

hei fratilor ce ati alege intre o fată blondă cu ochii verzui-albastri, 52 kg, 167 cm inaltime, ( nefumatoare) și brunetă, ochi caprui inchis, 52 kg, 165 cm ( fumatoare dar nu dependenta), ambele 18 ani big grin ( lipsa de ocupatie)hee hee

Răspuns Câştigător
| Liviuu12 a răspuns:

Ai pus o intrebare, eu iti raspund : le-as cunoaste pe amundoua mai bine, si cea care mi-ar place mai mult pe interior ( sufleteste ) as alego.acu sunt doua contradictii la mine, imi plac fetele blonde, dar sunt fumator...happy eu zic sa le cunosti pe interior si dupa sa alegi

19 răspunsuri:
| madasuk a răspuns:

Blonda

| EnterSandman a răspuns:

Poate ca bruneta...ami plac brunetele laughing...as bune si blondele dar se zvoneste ca as cam.hmmhmmhmmm.ah ce ma doare in gatrolling on the floor

| virusake a răspuns:

Cea nefumatoare.

| adrianajollie a răspuns:

Brunetaaaa!

| Alee_7002 a răspuns:

Blondahappy

| pustoaica_4133 a răspuns:

Vad ca te uiti mai mult la cum arata...mmm
dar te-ai gandit care e mai buna la suflet si cu un caracter potrivit?
aici sa faci diferentawinking

| Mandy a răspuns:

Prima varianta tongue

| Ana a răspuns:

Da cu banu'winking

| Adorable a răspuns:

Sub ochii fiecareia se poate ascunde viclenie, dispret, invidie si interes. Nu mai critica o carte dupa coperti! S-ar putea ca (,) continutul sa te faca sa regreti ca ai cumparat cartea.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pe aia care va sari prima in pat big grin happy

| Vizitiul a răspuns:

Le-as alege pe toate, pentru ca au cate un ochi maro. Studiaza caracterul fiecaruia dintre ele si pe urma alege.

| vOdK a răspuns:

Nu am spus ca sa o aleg eu! am cerut parerea voastra. nu va adresati mie in specialhee hee

| AndreiP98 a răspuns:

Blonda... Da 18 ani si 167 cm? Io am 12 ani si 168 cm inaltime

| LoLo a răspuns:

Prima!love strucklove strucklove struck

| mbzba a răspuns:

Ambele deodata

| angel90 a răspuns:

Imi plac brunetele dar eu fiind nefumator as alege blonda!

| Narcis2007 a răspuns:

Pe cea nefumatoare

| HelpBoy a răspuns:

Blonda clar

| HelpBoy a răspuns:

Blonda clar.