| vOdK a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cu referire la curve, tarfe, usuratice! Dar asa sa le atingi acolo la corason.

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Tarfele vin si-o s*g,
Banii vin, se duc,
Fraierii fug demult
In club o ard bastartd ca Busta

Femeile platesc si azi faza asta
Ca lu’Adam i-a luat nevasta cu asta proasta
Voi o ardeti pe strada cu, bang-bang
Iar pi***le voastre proaste in gang-band
Eu n-o sa ma leg cu vre-una, ca nu ma-ncape lesa
Cat timp femeile sunt tarfe sau viceversa

Noi santem bagabonti toti, va oripilam, Ha
Astia santem si cu asta defilam
Exista porci pe lume, astia santem noi
Dar nu exista curve mult mai curve ca voi

Tarfulita mica nu te oftica fara motiv
Mash incurca cu tine la un sex in lift
I`ai facut`o de atatea ori s`a terminat
Faza dupa faza numai faze de ****
Ma bucur pentru tine am auzit ca o duci bine
K ala are masina si ca te si intretine

Spune`mi ca nu vrei sa te *** p dolarei
Minte`ma in fata ca nu`ti plac banii mei
estio tarfa vrei doar bani, vrei masini.bijuterii
Vrei sa duci viata de lux in fiecare zi.

i ea facea parte din categoria curve de zei
Pune temei pe faptul c-am ars-o cu prea multe femei
Ca sa-ncerc sa-mi mai amintesc numele ei
I-am zis da-mi numarul tau si-o sa-ti dau cate numere vrei.
Ea se uita in ochii mei dorindu un sarut romantic,
Eu ma uitam in ai ei dorindu-mi sa o *** salbatic.
Probabil dintr-un exces de bun simt practic
I-am zis ca nu ma-ncalzeste ca-mi zice ca sunt simpatic.
Am citit cateaua. Era genul ce se plange ca nu orice catarama strange cureaua
Vrea barbati bogati in jurul ei, barbati dotati la curul ei
Si-un bou ca tine care s-asculte atent ce turuie.
Sunt campion la aruncat banii, dar nu pe cel mai scump Armani,
Am cel mai pur dar nu le dau la p*zde ca se duc la nani
Sau se tripeaza urat si fug la mami,
Panicandu-se ca n-a trecut nici un minut de cand le-am cunoscut
Si deja vreau sa le ***. Nu prea stau sa discut.
Sunt un pic impulsiv, am sange latin.
Penisul meu e-un mit, distructiv cand intra-n vagin.
Ti-agat fata de jartier, ti-agat fata cu limbaj de santier
Cand aflu ca-i promiti c-o s-o ardeti pe-o plaja de palmieri,
Da' inca nu-i poti oferi un orgasm nici intr-un bar de cartïer.

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Cauta in versurile celor de la Parazitii sau Eminem. Au cele mai misto versuri, cu mesaj.

| ELLSSA a răspuns:

Curvele, tarfele, usuraticele nu au suflet. Tu nu stii asta?(deci nu ai unde le atinge, decat acolo...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una o confirm pe draguta de ellssa are mare dreptate in legatura cu asemenea specimene o pup dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipu cu tigarea esti mare smecher imi place de tine

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| eabhei a răspuns:

Vezi tu iubita e o mare diferenta inrtre noi, eu n-am sange de tarfa in mine

| Necunoscuttt a răspuns:

Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!

~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

•Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta•

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Se Ridica Tacticos.Nu Are Stare.Cateva Tarfe Ii Admira PuMeLe Din Picioare.In Seara Asta ESty Cea Mei Pretioasa.CEa Mai De
Valoare.Nu Aveti Nici O Sansa Doamnelor Zdrente Murdare.

-.- sa ne punem spate`n spate, sa dam zdrentzele la o parte! le-am luat pofta d viata sh am luat loku` 1 in fata!:X

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui. Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viata.Eu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! []

Uită'te la noi; x Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente.sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine

Daca` le dai prea multa imp0rtantza` esti o zdreantzaa`.ia
atitudine fetitzo0o`; x. Si skuipa`i in fataaa`;-j

•×Eu` pot` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` Pentru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate!ו

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

| Potarniche a răspuns (pentru Necunoscuttt):

Toti te stiu de curva si alergau dupa tine doar ca sa te futA laughing!

| OKk_Marian_1999 a răspuns:

La 14 tebuie sa va faceti buletinul nu testul de sarcina!

| Catalina_4920 a răspuns:

Toate sunt curve "prietena" mea m'a inselat cu iubitu' meu... binee fostul'big grin