| AnGeL_7859 a întrebat:

Buna hey dack ma poate ajuta cineva in legatura cu acest fapt : sunt prietena cu un baiat de la mine din bloc stam afara, ne distram impreuna. iar ieri el mi-a cerut dack vrem sa fim impreuna ca sa-i zic da sau nu caki eu nu as vrea fiindca nu as vrea sa strik prietenia dintre noi... dack puteti sa ma ajutati PLS dau si fundita doar sa ma ajutati crying

3 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Pai spune-i ca si u ti la el foarte mult dar daca o sa fiti impreuna nu o sa mai fie ca pana acum doar o relatie de prietenie. Spune-i ca pentru u este mai important el ca si prieten decat ca iubit.

| pitik_2624 a răspuns:

Spune-i da daca il placi si tu tu il place?

| pitik_2624 a răspuns:

Spune-i da daca il placei si tu?