| Cornellia a întrebat:

hey o intrebare... am iesit cu un baiat pe care l-am mai vazut odata la o zi de nastere apoi noi am iesit singurei...si chiar din prima intilnire m-a sarutat asa in tot cuvintul, nu credeti ca m-a luat prea repede? ca eu sunt confuza de tot ((

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Buna, Cornellia.

Ei bine, nu se poate sti ce vrea. Tu poate i-ai dat impresia ca poti fi cucerita usor, sau el a fost atras de tine. Daca arati bine, asta este tot ce conteaza pentru baietii din ziua de azi.

Daca este doar un sarut, nu iti face probleme. Dar daca iti pune mana pe ...stii tu unde. Atunci e un semn mare de intrebare. Nu-l lasa sa se apropie prea mult de ceea ce numim noi fetele "personal".

Sper ca te-am ajutat.

Bianca.

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Nu,a facut ce a simtit.Nu il condamnda poate chiar te place.

| alylove15 a răspuns:

Am citit si comentarile tale si mai ales ca a 2 oara ti-a pus mana pe sani...la a 3 iti pune si pe fund si asa mai departe...renunta la el e doar un profitor.

| nekokami a răspuns:

Prea repede?¿ deloc.a vrut sa te sarute, te-a sarutat si gata.nu vad de ce ar trebui sa te simti confuza.mai degraba bucura-te.

| MissFashionPrincess a răspuns:

Am trecut si eu prin acest lucru, si oricat de tare imi placea de tipul respectiv in acel moment, dupa sarut mi-am schimbat parerea despre el, si nu m-am mai intalnit cu el niciodata. Poate altora li se pare ceva normal sa se sarute la prima intalnire, dar ca si in cazul tau, de abia il cunoscusem, nu vroiam atat de repede... Nu-ti spun sa te desparti de el, cum am facut-o eu (cu toate ca nu-mi pare rau, fiindca nu dupa mult timp se dadea la alte colege de ale mele), dar ar trebui sa te puna pe ganduri. Daca te respecta, astepta intai un semn de la tine, si dupa ar fi incercat sa te sarute.
O zi buna!

| Cornellia explică:

Bianca din a doua intilnire a pus usor mine pe sinii mei si aici tot ma intreb multe... cu toate ca nu cred ca vrea ceva mai mult de asta. si chiar nu stiu ce s fac...si nul pot spune mi-e rusine dac o sa-i zic ceva de genu dc a pus mina pe mine cu toate ca stie ca nu-mi place cind cineva imi face asa ceva (((

| Cornellia explică:

Fetelor mersi, dar nu as vrea sal pierd. ( ma mai gindesc si eu, dar mentionez nu sunt indragostita pina peste cap de el doar un pic