| CristinaTaranu a întrebat:

I-a spus unei prietene comune ca ma place, ca sunt diferita de alte fete dar ca nu are timp de o relatie. Ca vrea sa se concentreze pe muzica, mai exact (ca asta face). Asta i-a spus ei... Banuiesc ca fiind o prietena comuna se astepta ca eu sa aflu de la ea.

Este o scuza asta cu faptul ca e prea ocupat? Sau trece peste sentimente ca sa-si realizeze viitorul?

Funda.

4 răspunsuri:
| împartezâmbete a răspuns:

Buna ar putea sa te incerce sa vada cum reactionezi, dar el are sentimente sincere pentru tine, si intr-adevar daca vrea sa fie cu tine o poate face cu mare drag, isi poate permite ca intre orele de scoala si muzica, sa isi petreaca cu tine, sa te cunoasca, sa iesiti amandoi in oras, si multe alte chestii romantice!

| împartezâmbete a răspuns:

Fii increzatoare in tine si el nu iti va intoarce spatele! ci din contra iti va fi alaturi la bine si la greu daca te place asa mult

| WeRockYaaa a răspuns:

Baietii sunt foarte culmea uneori, poate baiatul tau vrea sa te puna la incercare sa vada daca esti instare sa te duci dupa el, in semn de ca il iubesti cu adevarat si poate chair vrea sa stea cu tinehappybafta

| neutrino a răspuns:

Baiatul nu este interesat de tine. Ghinion.