| MaDroghezCuFericire a întrebat:

iarasi la intrebarea aia cu iubirea big grin
Este un copil la mine in clasa care la toate orele in afara de romana, bio si religie nu sta langa mine in rest la toate orele sta cu mine in bancabig grinbig grinsi in pauze tongue tot ma tachineaza si vrea sa fug dupa el.Si cand ai spun ceva se enerveaza si da intr-o fata(avem o fata in clasa mai prostuta de care se iau toti copii). si m-am bagat o data pentru fata aceea ca am vazut ca dadeau in ea baietii si ea radea dar in inima cred ca plangea.Si cand ai spun: ba baiete ati place de ea de tot te legi de ea straight facestraight face si el sune: sa stii ca am o prietena mult mai frumoasa ca urata asta tongue ori spune asta ori fuge dupa mine.Credeti ca ai place de mine sau ce straight facestraight face
si nu imi spuneti va rog sa il intreb pentru. ca din ce ati citit mai sus nu cred ca ar suporta daca l-as intreba deci... ce sa fac?straight facestraight face
funda big grinbig grin

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Auzi, fetiţă?
Şcoala nu te preocupă, numai "iubirea"?
Unde eşti tu, Ţepeş Doamne?

| Tantan a răspuns:

Cheamal cu tine intr-un loc undeva, si intreaba-l daca ii place de tine. Daca nu, Scriei un biletel, si intreaba-l de ce se poarta asa e indragostit de tine. fundabig grinbig grinbig grinbig grin