| Portocalăizhir a întrebat:

Ieri am fost in club si acolo am intrat in vorba cu un tip foarte dragut. Mi-a placut de el, iar acesta m-a invitat sa dansam. In timpul dansului a vrut sa ma sarute dar eu nu i-am permis, adica era prea devreme, nu ne cunosteam bine. Na, am mai dansat putin, dupa aia a disparut prin multime.
L-am vazut mai tarziu sarutandu-se cu alta tipa, iar in timpul sarutului se uita la mine.
Credeti ca a sarutat-o numai ca sa ma faca geloasa? Credeti ca am procedat bine prin faptul ca nu i-am permis sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Cred ca e cam proasta intrebarea. Dupa parerea ta, daca tu te consideri o femeie serioasa, ti se pare normal sa te saruti cu unu dupa doua ore in club? Vroia sa te faca geloasa pentru ca vroia sex discret pentru 2-3 saptamana o luna de la tine. Stabileste-ti bine tipul de relatii pe care le vrei si genul de baiat care iti place altfel s-ar pute sa ai surprize

16 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde,intr'un fel ai procedat bine, in alt fel nu.

| BlackAngel23 a răspuns:

Da! cred ca sigur isi cauta o prietena...si isi incerca norocul la toate.winking o seara faina

| DeeaBlondiii a răspuns:

In primul rand se vede ca e un afemeiat, in al doilea rand ai procedat bine, nu este bine sa te lasi asa repede trebuie sa il faci sa fie ca un catelus dupa tine si in al treilea rand in capu lui poate voia sa te faca geloasa sau sa iti arate ca vai draga nu ma intereseaza ca tu mi-ai dat jet eu mi-am gasit alta.Cam asa gandesc majoritatea baietilorwinkingCiaw:*>big grin

| Marius2011 a răspuns:

Posibil si ca sa te faca geloasa, da ai facut bine ca daca te lasi din priam isi poate bate joc de tine deci nu fi credulawinking oricum si daca sa zicem ca nu il mai vezi stai linistita are balta peste

| вяυηєтнα a răspuns:

Da ai facut binehappyprobabil vroia sa iti arete ce ai pierdut ca nu l-ai lasattongueFunda?

| ylakiztenurb a răspuns:

Parerea mea e ca a vrut sa te faca geloasa si sa iti arata ce ai pierdut...

| andra_9015 a răspuns:

Cred ca ai procedat bine pentru ca ai facut ceea ce ai simtit.si da,poate ca a sarutat-o pe tipa respectiva pentru a te face geloasa si a reusi sa te cucereasca.dar,bineinteles ca exista si posibilitatea ca el sa fie doar un tip care incerca sa-si faca o iubita, iar daca a vazut ca nu ii merge cu tine, a mers la altcineva si s-a uitat la tine pentru a te face sa te simti naspa ca l-ai refuzat.succes daca vrei sa ai o relatie cu el.happy

| eliza_4776 a răspuns:

Da.Ai procedat excelent.i.ai dovedit ca nu esti ca altele.Si nu cred ca a sarutat.o doar s te faca geloasa, era km devreme pentru gelozie.nu crezi? Poate asa e felul lui, daca nu ii merge ca una se duce la alta si tot asa.

| bobby1990 a răspuns:

Cica "Fetelor, sa nu cedati din prima seara..."(din intelepciunea lui Cream)

| source a răspuns:

Poate a vazut ca n-a mers treaba cu tine a sarit la alta tipa usuratica, ai procedat bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie desutl de des intalnita prin Cluburi, pentreceri si etc si se numeste"traieste momentul". Nimanui nu ii pasa de sentimente atunci. Probabil daca nu a iesit cu tine faza cu sarutul, a incercat cu ea. Daca iesea cu tine, fi sigura ca si cu ea incerca pentru ca ar fi agatat 2 in aceiasi seara, super realizare. Nu cred ca i-a pasat de gelozie.

Ai griaj de tine!

| gabriella85 a răspuns:

Ai facut fff bine! ai demonstrat tipului ca esti inaboradabila(cel putin AT THE FIRST DATE), tipul se observa ca mai avea alternative deci ...nu merita atentia ta, poate asa se intampla si in situatia ta:se saruta cu tine si se uita la alta domnisoarasaduratttt

| Sultana_4823 a răspuns:

E un mitocan, nu te mai gandi la el ca n-are rost!

| Betty18 a răspuns:

AI procedat foarte bine ca nu l-ai lasat sa te sarute. Nu incerca sa te faca geloasa, doar cauta o tipa cu care sa,, stea" pe la club in acea seara. Nu ar fi fost nimic mai mult. Cunosc acest gen de baieti...din pacate! Sa nu ii lasi sa te sarute. Sunt niste afemeiati.

| Scândură a răspuns:

... stii ce te-am sfatuit pe privat.

| AnnaAbba a răspuns:

Da a facut-o ca sa te faca geloasa. Si ai facut rau ca ai refuzat