| xLittleLover_6924 a întrebat:

Buna!happy Ieri, de ziua mea, am invitat un prieten... Il stiu de cand eram mica, dar de abia ieri mi-am dat seama ca il plac. in fine happy Am jucat " Urmatoarea Carte " cu el si ceilalti prieteni si eu am picat de cele mai multe ori. Apoi, m-a luat de mana. nu stiu de ce happy Eu chiar il place dar el este cu 3 ani mai mare ca mine. Este posibil ca si el sa ma placa? Sa ii spun ca imi place de el? Nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma love struck

3 răspunsuri:
| CookieMonster_8376 a răspuns:

...dupa parerea mea ar trebui sa mai astepti putin sa vezi dc se poarta dragut cu tine in continuare si nu a fost o chestie pe moment...dar dc te-am luat de mana pare genul de baiat care are curaj, dc sa-r purta asa in continuare ar trebui sa i arati ca si tie iti place de el, dc te place cu adevarat o sa faca el primul paswinking

| Cola001 a răspuns:

Paihappy inca nu te grabi, acel gest micut inseamna ceva.dar mai intai descopera daca are deja prietena(majoritatea baietilor daca s-a plictisit de partenera...cauta pe altcineva fara sai pese ca e cu cineva), daca nu happy poti sal intrebi chiar u ce a inseamnat acel gest. daca spune ceva gen ''pentru ca te plac'' raspundei cu aceiasi monedahappy succes si pupici:*

| xLittleLover_6924 explică:

Vreau sa adaug ca l-am intrebat pe messenger de ce m-a luat de mana, iar el mi-a zis ca nu mai stiee, dar sigur a avut un motiv. Ce sa cred din aceste vorbe?