| NebunaDupaRobert a întrebat:

Ieri mama despartit de prietenul meu dar, de fapt m-am despartit pentru ca m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea ce sa fac ca inca il mai iubesc :X:*si inca mai tin la el. Si in al doilea rand ama avut si un contact sexual cu el.

Răspuns Câştigător
| TyTuS_4268 a răspuns:

Poi eu cred ca trebuie sa mai uiti de el
el Vrea sa te raneasca... sa te faca sa suferi
gata. $unt multi alti care te vor placea si eu cred ca nu o sa ramai singura. Sfat: insealal si tu si cand il vezi incearca sa te prefaci ca vorbesti la tel si daca poti vezi si tu de prietenii luiwinking
NU te lasa mai prejos.PLATESTE-I cu aceeasi moneda. Zi si tu la totZzi prieteni ca ai altu ca ai trecu peste siii lasa sa afle toti in special el o sa moara de ciuda sigurat laughing
Funda?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si acum ce ai vrea? Sa-ti spunem sa-l ierti. Pana la urma asta e decizia ta, numai tu poti decide daca vrei sa-l ierti sau nu. Dar eu ti-as spune ca nu, chiar daca ai avut un contact sexual cu el, sa-l ierti pentru asta? oh go on Si fata aia nu iti e cea mai buna prietena, e o fata care nu merita atentia ta, nici macar prietena nu e... Pe el nu-l mai cauta, incearca sa treci peste, pentru ca a facut-o o data... cu cea mai buna prietena a ta, ce il retine sa o faca si a doua oara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita?
Eu iti zic din proprie experienta...
Eu am avut o cea mai buna prietena, ma lua cu ea peste ToT!
Si la intalnirile cu iubitul ei, dar ce sa vezi ca intre mine si acel tip era o atractie. Si tipul a lasat'o pe respectiva pentru mine, si am umblat ceva timp impreuna chiar daca ii mai dadeam eu papucii din plictiseala.
Si ce vreau sa spun prin aceasta poveste e ca nu te iubeste si ca e imatur. Daca s-a angajat intr'o relatie si nu respecta regulile nu inteleg de ce sa il mai iubesti.

| RoseNightmare a răspuns:

Care este intrebarea?laughing

| ELLSSA a răspuns:

Si vrei sa spui ca acea fata iti mai este prietena? Urat din partea lor!
Nu exista prieteni adevarati, sa stii asta!

| mirela_4865 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu ii mai bagi in seama pe niciunul dintre ei... e cea mai simplasolutie si daca ii tratezi cu indiferenta e ceva foarte inteligent

si el are o parte mai mica de vine decat prietena tha el este baiat si este dator sa incerce{parerea mea}

| ana maria a răspuns:

E cam neplacut sa te simti tradata din ambele parti.Inteleg ca e foarte greu pentru tine sa-l lepezi dar tu incearca sa faci ceea ce-i mai bine pentru tine, gandeste-te daca merita sal ierti sau nu, treaba e ca daca il vei ierta si el va continua sa te insele va fi foarte foarte dureros pentru tine, vei suferi mult crede-ma ca nu merita sa fii mereu cu lacrimi in ochi si sa nu stii cei cu viata ta, dar daca il lepezi acum suferi un pic si va trece vei vedea, eiii dar pina la urma
totul depinde de tine.In legatura cu prietena ta prinde-o si tragei o flocaiala asa macar sa-ti treaca din ciuda si pe urma treaba ta vrei iarto vrei nu, bafta in continuare si cintareste bine totulwinking

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Vina in primul rand a fetei mi se pare ca ar fi, mai ales daca ea a raspuns flirturilor, fara sa iti zica.
In totdeaua cand joci pe doua campuri, pierzi batalia. Nu stiu ce prietena devotata ai, dar el sigur nu merita iubirea ta.
Eu m-am despartit de prietenul meu doar din simplul motiv ca a facut un gest pe care eu l-am luat ca a fi "flirt" fata de o alta fata, si pana la urma tot si-a cerut scuze.
Mai astepta sa vezi daca merita, si apoi ia decizia corecta. Nu te grabi. Poate nu a mers foarte departe cu inselatu', dar in orice caz ai grija la "prietena".
Succes!

| Best112Mihai a răspuns:

Parerea mea nu mai are rost daca te-a inselat o data o sa o mai faca si a 2 oara faptul ca te-a inselat insemna ca vrea ceva nou nu stiu incearca sa vorbesti cu el

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Eu zic sa te duci la el si sa i spui ce ai aflat si ca vrei sa va despartiti si vezi cum ractioneaza daca lupta pentru tine sau nici macar nu il intereseaza. Daca lupta pentru tine inseamna ca te iubeste si regreta ce a facut dar nu il ierta prea repede asteapta o perioada de timp si lasa-l sa se chinuie sa te aduca inapoi. Daca nu il intereseaza ca pleci atunci draga UITA-L iar prietena ta (daca mai poti sa i zici asa) e o curva si nu merita atentia ta...succes si vezi ce alegi... fundita? :d

| inna a răspuns:

Nu te mai uita inapoi.No second chance! With your friend?

Mergi mai departe, vei intalni si oameni care merita! Mai sunt si oameni de treaba pe lumea asta.

| Bobbless a răspuns:

Contact sexuaal? :o rolling on the floor)))