| anonim_4396 a întrebat:

Buna ieri mi-a venit ciclu pentru prima data am 13 ani jumate, dar azi nu mai am nimic? de ce oare? si nu era o culoare intensa era si cu putina secretie. pana la urma mi-a venit sau nu?

Răspuns Câştigător
| IrimieRaluca a răspuns:

Pai sunt cazuri cand cu ceva timp inainte de menstruatia propriu-zisa sa apara o pata, din cauza modificarilor hormonale. Oricum, cel mai bine e sa te pregatesti pentru prima vizita la ginecolog. Este recomandabil, pentru o ecografie si alte aspecte. Bafta!

1 răspuns: