| Chimilica a întrebat:

Ieri mi-am inceput viata sexuala si ma framanta un lucru.
El nu a reusit sa o introduca toata, dar mi-a curs sange. Este posibil sa fii atins altceva si sa nu ma dezvirginat? Sunt speriata avand in vedere ca este prima oara, cred ca intelegeti prin ce trec. Vă multumesc anticipat. Fundă + Voturi Vă pupăcesc >:d

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să atingă altceva?
Ești speriată că nu ai fost suficient de pregătită înainte!
Nu trebuie să intre toată ca să te defloreze.
Acum ești femeie!
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Cati ani ai?

| pinciu a răspuns:

Toata insemnand ce? eu cred ca e totul ok, daca apar probleme iti recomand sa consulti un ginecolog

| Sysy_7541 a răspuns:

Sigur ca te-a dezvirginat ai sangerat. Este de ajuns sa o bage putin. astept fundawinking

| SkyZ0 a răspuns:

Pai nu-i nimic grav era normal sa nu poata sa o introduca pe toata pentru ca asa este prima oara si ti-a curs sange pentru ca tea dezvirginat asa ca stai linistita Funda :X

| poker85 a răspuns:

Stai linistita nu s-a intamplat nimic asa e prima oara curge sange n-ai ce-i faca astept funda si sa ma pupibig grinhappy

| TitiDrLove a răspuns:

Nu mai esti virgina... happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A străpuns himenul, atâta tot. Nu ai de ce să îţi faci griji.
Baftă!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod sigur te-a dezvirginat. NU este cazul sa fii speriata, asa se intampla adesea prima data: exista o mica sangerare, care te anunta ca esti femeie si ca o noua viata incepe pentru tine. Dragostea fizica este minunata intr-o relatie intre doi oameni majori care se iubesc.
Insa nu uita de noile tale responsabilitati: protectie impotriva bolilor, contraceptie si vizite regulate la ginecolog incepand din prima luna de la inceperea vietii sexuale. Mult succes!