| anonim_4396 a întrebat:

Ieri pe la amiaza. mi s-a terminat ciclul, iar aseara am facut-o si s-a terminat in mine.( pentru ca nha e prima zi dupa ce s-a terminat ciclul) iar astazi la amiaza mi-a venit din nou ciclul. worried ce inseamna asta?sad vr rasp sincere. va rog.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sangerarea de azi nu e ciclu, ci o sangerare provocata de contactul sexual, probabil de la nivelul unei rani pe col Trebuie sa te vada urgent un ginecolog. Fa orice trebuie si du-te maine (ca e prea mult pana marti si e bine sa se vada exact sursa sangerarii).
Sa stii ca risc minim de sarcina e in primele 5 zile de la venirea menstrei, nu dupa menstra.

| alexutza003 a răspuns:

Inseamna ca ai mari sanse sa ramai insarcinata daca nu ati folosit prevervativ sau daca u nu iei anticonceptionale cel mai bine ar fi sa iti iei un test de sarcina si sa te rogi sa nu fi ramas

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Inseamna ca nu ti s-a terminat de tot cilcu.S-a oprit doar cateva ore(o zi).
Daca s-a terminat in tine nu e bine.Du-te si ia pilula de a 2 zi apoi consulta un ginecolog.

| Miley a răspuns:

laughingNu ar trebuie sa te speri ciclul dureaza 3-4 zile max. 5 asa ca poate doar s-a oprit putin.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Am o intrebare i-ai dat rest sau ti-a dat de toti banii?

| Deea_2510 a răspuns:

Mai potii lua inca pastila de a doua zi.se poate lua pana in 72 de ore.eu zic sa fugi repede la farmacie sa iei ca sa nu ai probleme daca nu esti sigura. sper sa nu fi raman.ai grija. sper sa fie bine:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentionez ca ciclu a durat doar 2 zile. si de obikei dureeaza 3 maxim 4.