| Amalia1234567 a întrebat:

Imediat dupa ce mi s-a terminat menstruația am hotarat cu iubitul meu sa facem o baie impreuna. Din pacate si-a dat drumul in chiloti dar tin samenționez ca eram ambii in chiloti. Credeti ca exista vreo sanasa sa raman însărcinată? Va rog ajutați-ma, sunt disperata (sunt virgina)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NICIO SANSA. laughing Este binecunoscut faptul ca in cele mai multe cazuri, procesul de sangerare menstruala se desfasoara pe o perioada de circa 3-5 zile, astfel ca din aceasta cauza ultima zi a menstruatiei de regula poate fi de fapt cea de-a 4-a, a 5-a, sau a 6-a zi a ciclului menstrual. Atat pentru informarea ta cat si a celorlalti tineri, trebuie sa stiti/cunoasteti si sa si intelegeti, ca ciclul menstrual incepe odata cu prima zi de menstruatie. Avand in vedere ca de regula majoritatea ciclurilor menstruale au lungimea in jur de 26-30 de zile, reiese ca tot de regula zilele PERIOADEI FERTILE, adica singurele zile in care se poate forma sarcina, incep de obicei cam de prin cea de-a 8-sau a 9-a zi a ciclului menstrual cel mai devreme posibil. Astfel ca pe baza acestei observatii, constatari, se poate aprecia ca din cauza ca joaca sexuala a avut loc probabil in cea de-a 5-a sau a 6-a zi a ciclului menstrual actual, adica cu circa MINIM 3-4 zile inainte de a fi posibil sa inceapa zilele perioadei fertile, care asa cum am mentionat, reprezinta singurele zile in care se poate forma o sarcina, si avand in vedere si faptul ca NU a ajuns sperma nici macar in apropierea ''pasaricii'' tale si cu atat mai putin si in interiorul vaginului, rezulta concluzia cat se poate de sigura si certa, ca intr-o asemenea situatie atat posibilitatea cat mai ales probabilitatea de a se putea forma o sarcina NU exista, in fapt inseamna ca teoretic si practic este apoape IMPOSIBILA. Multa sanatate!

| Amalia1234567 explică (pentru corbulalbrosu):

Da dar am stat amandoi in aceeasi apa si ma gandesc ca poate s-a scurs prin chiloti... sunt foarte speriata

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinata prin telepatie? Odata ce nici macar nu ati avut vreo partida de sex?!
Nu crezi ca ar fi bine sa nu va mai jucati cu organele sexuale, daca nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte de anatomie?

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse 0.

| Jonas94 a răspuns:

Nu există nici o șansă, dacă a finalizat în chiloți big grin.
Pentru a se forma o sarcină, ejacularea trebuie să fie în vagin.
În plus erai în perioada de după menstruație, atunci când nu există încă un ovul gata pentru a fi fecundat.
Stai liniștită, nu ai cum să rămâi gravidă în situația dată.