| inna10 a întrebat:

Buna imi cam place de un baiat ce sa fac ca sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Ai putea sa zambesti de fiecare data cand vorbiti, sa te uiti dulce la el(sti u cum), sa razi la glumele lui chiar daca nu sunt amuzante si incearca sa fi sociabila si draguta cu el.Restul vine de la sine.

3 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Acu mai si depinde, e mai mare sau mai mic ca tine? Sunteti prieteni buni? Va cunoasteti cam de cat timp? A avut(sau are) o iubita?

| numedeutilizator a răspuns:

Sa il cuceresti cu tot ce ai tu mai bun happy

| Aduutza1993 a răspuns:

Pai inceraca sa frecventati aceleasi locatii, si apropiete usor de el, zambeste i si lui daca o sa i se para ok o sa te abordezebig grin (asa am facut si eu )