| AliceDC a întrebat:

Buna imi cer scuze pentru categorie, am si eu o dilema m-am vopsit roscata dar nu mi-a iesit ce vroiam,(vroiam un rosu foarte intens)in locul acestuia mi-a iesit un roscat inchis.am auzit ca daca aplic castelani s-ar putea sa mi se intensifice roscatul (dar am auzit de asemenea ca poate sa iasa roz, ceea ce nu as vrea), as vrea sa ma lamuriti si pe mine daca ati incercat ce s-ar putea intampla.

Răspuns Câştigător
| andreeacatalina66 a răspuns:

Daca te vopsesti mult ramai cheala.Nu te vopsii lasooo sa se decoloreze si dupakeaa vopsestete
sau du-te la coafro...

7 răspunsuri:
| puishor69 a răspuns:

Eu as vrea sa ti-o trag doar prin prisma faptului ca esti roscata nu conteaza nuanta. da-mi un pupic.

| puishor69 a răspuns:

Alice nu te oftica ca mama ta nu te lasa sa te faci roscata.
o sa te faci tu mare.

| puishor69 a răspuns:

*** n-am vazut ca hahahaahah tot tu esti cea care a pus intrebarea.
scuza-ma :*

| AliceDC explică:

Frate esti dus,daca tot raspunzi macar da raspunsuri folositoare nu idioate, daca nu stai in banca ta, nu intereseaza pe nimeni parerea ta! sau pe mine una nu!

| AliceDC explică:

Te las in lumea ta ca nu meriti bataia de cap!

| AliceDC explică:

No problem dar data viitoare citeste mai bine pentru ca eu chiar am o problema serioasa, am o culoare de nici nu ies din casa ca se uita vecinii ciudat:))si baba de la doi m-a intrebat de ce m-am vopsit cu vopsea de oua:))(a fost penibil)de aia vreau raspunsuri, http://www.youtube.com/watch?v=TdOYXlcKjGY,asa vroiam eu sa iasa ce a iesit a fost dezastru:)), scuze si eu ca am luat foc asa dar cred ca intelegi ca nu e usor sa arati ca girofarul:))

| AliceDC explică:

Am fost la coafor si tipa mi-a zis de castelani ca ar fi un fel de nuantator ceva gen albastru de metil etc, de specificat situatia dureaza de o luna am tot sperat sa se mai deschida dar a ramas aproape la felcryingspre disperarea mea)arat ca morcoveatacrying