| mirabela26craiova a întrebat:

Imi de un baiat din clasa a 9 a.Si eu sunt tot clasa a noua dar nu suntem in aceeasi clasastraight face. I-am gasit Facebook`ul si i-am luat id`ul, dar nu a intrat inca pe mine sa ma intrebe cine sunt.As vrea sa deschid eu o discutie cu el pe mess dar nu stiu cum sa incep si ce sa vorbesc cu el si cum sa fac ca sa isi dea seama ca il plac.Momentan nu ne cunoastem sad. Hellp pllz. Dau funda+vot si la restul vot:*

Răspuns Câştigător
| eusunttheodorath a răspuns:

Deci si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare... deschizi o fereastara cu el si ii spui salut buna nu stiu din astea el o sa te intrebe cine esti si discutia ve veni de la sine crede-ma si eu am trecut prin asat... bafta!

2 răspunsuri:
| Cosmina_1720 a răspuns:

Pur si simplu ii zici hey buna eu sunt... si te va intreba desigur ceva

| Diux96 a răspuns:

Ar trebuie sa incepi cu un ''buna.ce faci?''...ai putea sa il mai intrebi daca stie cine esti. daca te cunoaste.