| Taylor9999999999 a întrebat:

Imi place d eu fata... de fiecare daca cand o vad pe facebook vb cu ea.Dar mi-e frica sa nu o enervez si sa nu mai vb cu mine dupa... Imi spuneti ce sa fc, daca e bine ca bine de fiecare data sau nu

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca te vede ca esti insistent poate isi da seama ca o placi

| Azµre a răspuns:

E bine da cu bun simț happy să nu te dai în spectacol, și apoi ajungeți și voi pe mess și după în oraș

| ghinionistul112 a răspuns:

Nu deveni obsedat-posesiv! ia-o mai usor ca fetele se sperie cand un baiat devine prea posesiv la vb sau la vizitarea profilului pe facebook! Ai grija in ce te bagi, ca s-ar putea sa nu-ti pice bine... Fii prudent cu facebook-ul

| silviu8686 a răspuns:

Incerca sa o faci pe ea interesata de tine si incearca sa nu arati cat iti place de mult de ea eventual icearca cu niste postari cu substanta