| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de cineva de la liceul meu..eu fiind a 9a iar respectiva persoana a 10 a sau a 11 a

Dar problema este ca nici nu stie ca exist..adica nu ma cunoaste.

Si nu vreau sa par genu ala de persoana care se baga in vb asa dintr-o data..stiti la ce ma refer.

Cum as putea face..sa fac macar cunostinta cu ea..sau de exemplu cand mai iese de la ore sa ma uit intr-un anumit fel ..sau nu stiu

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| RoxMuffins a răspuns:

Dacă se uită la tine, uităte şi tu la ea. Fă cunoştintă cu colegi de-ai ei şi de acolo fă cunoştintă şi cu ea, când o vezi salut-o şi bagăte în seamă cu ea, dupa care îi ceri un număr de telefon şi de acolo vorbiţi prin mesaje.