| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o colega, dar noi nu prea avem tangenta, ea stand cu colegele, iar eu cu colegii. De cele cateva ori cand mai vorbim, rade, sau zambeste cand zice ceva catre mine. Nu stiu cum as putea sa o abordez si sa-i spun ce simt. Eu cred ca ei ii place de alt coleg. Ce imi recomandati sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce e atat de greu? O rogi sa nu se supere dar iti place de ea. Daca va vrea va fi bine! Daca nu nu-ti taie nimeni capu'.