| Vasilică333 a întrebat:

Imi place de o fata, dar aceasta place pe colegul meu de banca. cum as putea sa ii >evit?

P.S. Este in timpul scolii

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Transferate, iesi cu prieteni fa-ti de lucru in pauza si nu-i baga in seama

10 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu prea ai cum, fiind in aceeasi clasa.impaca-te cu ideea si atat

| Azµre a răspuns:

Să te axezi pe altă fată.

Răspuns utilizator avertizat
| Liliana1981 a răspuns:

Pai n-ai cum. Credeai ca o sa-ti spun sa nu te mai duci la scoala? laughing

| Vasilică333 explică (pentru Liliana1981):

Nu. dar ce sa fac? sa ma vb cu ea. ce sa fac? te rog ajuta-ma!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Vasilică333):

NU vad ce ai mai putea vorbi cu ea. Ea place pe altul. End of story.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Cere la diriginte sa te mute in alta banca

| LittleGenius a răspuns:

Mareeee prostie. Atata timp cat nu au o relatie fata e libera. Nu-i evita, mai ales pe colegul tau de banca. Comporta-te normal si pune mana pe fata! Incearca sa fii mai amabil, intelegator si respectuos cu ea. Si nu uita, cheia e comunicarea! Si multa multa incredere in tine, colegul tau de banca nu are 4 maini si tu doua, sau 3 ochi si tu numai 2. Foloseste-ti sarmul tau aparte ca s-o cuceresti. Baga-te in seama cu ea, ajut-o la diferite chestii, pune-i intrebari despre ea si despre lucrurile care-i plac. Pe scurt, fa-o sa se simta in centrul atentie, fetelor le place asta. Mult noroc!

| Smile3 a răspuns (pentru LittleGenius):

In sfarsit cineva cu care sunt si eu de acord! BV!winking...toti ceilalti i-au spus sa renunte!

| AlinnaS a răspuns:

Fi mai smecher ca ei big grin, evitai, oricum mai sunt si alte fete pe planeta asta ...nu numai unapuppy dog eyes, dar daca tie ti s-a pus pata pe fata de la tine din clasa... o sa fie putin greu sai eviti, dar o sa poti Baftapuppy dog eyes.