| Mangusta1234 a întrebat:

Buna imi place de o fata.Intr-o zi eram doar cu ea si i-am facut un truc cu carti care presupune un sarut, lucru care s-a si intamplat. Dupa acea am mers cu ea cu autobuzul dar nu a zis nimic de sarutul ala si nici eu nu am zis nimic.Ce credeti ar trebui sa ii spun ca imi place de ea adica sa ma duc si sa ii spun de sarut sau?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Normal ar fi sa-i declari ceea cee simti fata de ea, deoarece acel sarut pentru ea nu a reprezentat nimic legat de o eventuala iubire, poate fi considerat ca fiind o parte a trucului.Nu are cum sa-si dea seama de sentimentele tale fara o declaratie clara. Curaj si bafta.

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi bine sa ii spui ce simti, dar lasa sarutul deoparte. Invit-o undeva, ofera-i o floare, gandeste-te bine dinainte ce ai de spus, fa-i complimente.

| Skilline2012 a răspuns:

Invata-ma si pe mine trucul cu carti, chiar sunt interesat laughing

| nyty20 a răspuns:

Spune-i ca nu saruta bine dar ai fi dispus s-o inveti tu

| achilles9966 a răspuns:

Nu e nevoie sa vb despre sarut, se va simti jenata, incearca sa vorbesti cu ea fara teama, si incearca sa afli din partea ei o parere despre tine, si daca simti catusi de putin ca ai vreo sansa, invit-o in oras si vezi ce se intampla, unele fete chiar refuza din prima dar asta nu inseamna ca nu te place, asa ca ar trebui sa incerci. bafta