| anonim_4396 a întrebat:

Buna
imi place de o fata si cred ca si ei ii place de mine cum sa aflu?

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Mai intai apropiete de ea, dar nu dintr-o data, fi subtil, pe mess, la tell, iesiri ca amicii, apoi zii pur si simplu asa : "stii, mi-e greu sa iti zic dar eu simt ceva pentru tine si as vrea sa stiu ce parere ai despre mine, sincer " sau ceva de genu, daca nu simte acela-si lucru ai putea sa ii propui sa ramaneti prieteni, la UN MOMENT DAT DACA TU ESTI DE TREABA SIGUR VA AVEA O OARECARE ATRACTIE PENTRU TINE SI ITI VA SPUNE. bafta happy

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ati vorbit vreodata? Daca da, invit-o la un suc. Daca nu, cauta o modalitate sa intri in vorba cu ea, apoi invit-o la un suc. big grin

| Roxanaღ a răspuns:

Ai rabdare. Incet o sa iti areti si tu sentimentele fata de ea si si invers. Nu grabi lucruriletongue

| alexsz95 a răspuns:

Simplu, daca iti zambeste mereu, daca vorbeste cu tine in permanenta. Dar daca totusi vrei sa o impresionezi si tu atunci : acordai mereu atentie, dai dreptate intotdeauna, ofera-i flori si invit-o in oras. Bafta.

| Mikiiiiiiiii a răspuns:

Intreab-o. Simplu dar functioneaza.

| IlonaIlona a răspuns:

Buna! Consider ca cel mai usor si simplu mod in care iti vei da seama daca si ea te place este s-o intrebi direct daca simte ceva pentru tine.Nu ai nimic de pierdut asa ca incearca s-o abordezi si sa vorbiti direct! Baftawinking

| LoveTheLife a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa o intrebi face to face, daca nu ai curajul asta atunci vorbeste cu ea pe messenger sau pe facebook, si spune.i ce simti si in functie de raspunsul ei afli daca te place sau nu. Daca esti timid si nu vrei sa o intrebi pune un prieten sau o prietena de.a ei sa o intrebe daca te place si poti sa incerci sa o testezi si sa ii faci complimente sa ii spui ca sunteti prieteni buni si tot asa pana cand se va da de gol cu ceva.Crede.ma functioneazawinking sper ca te.am ajutat. Bafta:*