| RoRo_4950 a întrebat:

Imi place de o fata. si daca i fac avansuri ma refuza ce pot face ca sa o am lanaga mine?

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Insista.nu te da batut, nu renunta la ea ...arata-i in continuare ce simti...

| cupcake02 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa renunti la... avansuri si sa ii spui in fata ce crezi despre ea si ce iti doresti?

| SociallyDepressed a răspuns:

Te refuza pentru ca vrea sa vada daca sentimentele tale sunt adevarate sau daca vrei doar o aventura.

| mogosan96 a răspuns:

Vrei sa o ai inga tine. e simplu eago cu o sfoara! am glm. nu ii mai fa avansuri incerca sa fi prieten cu ea. doar atat. restul vine de la sine!

| RoRo_4950 explică:

Da. dar ma ignora