| Saksainde a întrebat:

Buna imi.place de un baiat care e mai mare de cit mime cu, un an. Eu nu stiu daca lui ii place de mine sau daca stie ca mie imi place de el. Insa noi ne vedem la scoala si cand vine in mahla sa se joace cu baietii. Sincer nu stiu ce sa fac. Sai spun sau bai bine sa tac..mai ales ca am avut o problema ca au aflat niste colegi de clasa ca imi.place de.el si sau dus si lau chemat ca si cand eu vroiam.sai zic veva.el a venit si m-am simtit indispusa adica n uh m simtit in apele.mele... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Stie macar cine esti? Ca atunci degeaba ii spui ca iti place de el

| sweetangels a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui "imi place de tine". niciodata nu se incepe asa. trebuie pur si simplu sa incepi sa vorbesti cu el chestii banale. daca ii spui din prima ca iti place de el va fugi mancand pamantul, te va refuza din start!