| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este aIX-a.Am vorbit de cateva ori pe messenger, dar la scoala nu vorbim deloc.Stiti cum e in fata calculatorului ai mai mult tupeu.Nu am curaj sa ii spun ca il plac fiindca ma tem de refuzul lui.El e mai popular si mi-e "frica" sa ii marturisesc ceea ce simt.Ce imi recomandati sa fac?

4 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie ''frica''..si popularitatea lui nu conteaza..conteaza doar ca el sa te placa si tu sa il placi pe el...Eu ti-as sfatuii sa vb cat mai mult cu el cu messenger, si cand iese el sau tu (de pe messenger) ii poti sugera sa va vedeti la scoala la ora cutare...
Cu teama sau rusine nu ajungi nici unde...winking
Sper ca te-am ajutat:3:*

| Ganduricolorate a răspuns (pentru LeeJiEun):

Multumesc de sfat.happy

| LeeJiEun a răspuns (pentru Ganduricolorate):

Oricand.:*

Răspuns utilizator avertizat