| annns a întrebat:

Imi place de un baiat care este cu un an mai mare ca mine, cum sa ma comport cu el ca sa fim prieteni dar si mai bine iubiti?
Funta.

6 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Pai apropiete de el si cand simti ca trebuie sa ii spui ce simti pentru el doar fa-o, nu ezita :d

| CiocolataCalda a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa va apropiati. happy Nu exista sfat anume pentru a te pune cu el. Trebuie doar sa va intelegeti bine si totul va fi de la sine. Si daca totusi nu te place, nu s-a sfarsit lumea, mai sunt o gramada de baieti! happy Succes!

| Olgutza22 a răspuns (pentru GabrielCIG):

Apropiete de el cu zi ce trece tot mai mult, atrage-i atentia si fii tu insati in fata lui nu trebuie sa te prefaci, pentru ca la un moment dat va afla cine esti de fapt si daca il iubesti cu adevarat, crede-ma ca o sa ti se primeasca SUCCES!

| Olgutza22 a răspuns (pentru GabrielCIG):

Apropie-te de el cu zi ce trece tot mai mult, atrage-i atentia si fii tu insati in fata lui, nu trebuie sa te prefaci, pentru ca la un moment dat va afla cine esti de fapt si daca il iubesti cu adevarat, crede-ma ca o sa ti se primeasca, SUCCES!

| neutrino a răspuns:

Ofera-i ce ai de oferit si astepti raspunsul lui.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mai intai te-as sfatui sa fii tu insati ca el sa pota vedea adevarata ta personalitate, nu sa faci ceva ce nu apartine de tine(daca intelegi la ceea ce ma refer).In al doilea rand vorbeste cu el, gasiti lucruri in comun si incercati sa vorbiti din ce in ce mai mult timp!
O seara buna!