| tavy_7886 a întrebat:

imi place de un baiat care sta la mine la tara.si vorbim foarte des prin mesaje. dar mereu ma plictisesc si nu prea am ce vorbi cu el.adica nu stiu ce mi-a venit odata sa il intreb cand s-a sarutat, cand a avut prima prietena. l-am intrebat ce fel de muzica ii place sa asculte.hobby-uri,scoala.dar altcev nu stiu thinking deci dati-mi si mie niste idei va rog...:Xmultumesc. fundita.:*

3 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nu stiuuulaughingnu stiu din astealaughinglaughing

| Livi_9199 a răspuns:

Pai in primul rand, din moment ce nu prea ai ce vbi cu el inseamna ca nu va potriviti. In al doilea rand ati putea iesi undeva.la un film (apoi puteti discuta filmul) sau daca ii place fotbalul puteti vorbi despre asta. Daca vezi ca nu vorbeste, povesteste`i despre tine. Pune`l sa-ti zica ce nazbatii a facut in copilarie. sper sa-ti fie de folos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un raspuns prea inteligent cel de mai sus intereseaza-te despre ceva ce ii place mult si comunicati...altceva nu-mi vine in minte!big grin