| Samanta95 a întrebat:

imi place de un baiat, chiar foarte mult dar nu stiu ce discutii sa port cu el. Suntem aman2 in zodia rac. Eu am 15 si el are 18. Va rog ajutati-ma

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti prea mica pentru el asteapta sa mai cresti.

| forever4you a răspuns:

@ Ela daca ea este micuta tu ce fel esti?laughing Ai un an abia de cand nu mai depinzi de parinti iar logodnicul taubatting eyelashes de vreo 12 ani isi traieste viata singur si ce daca si eu cu iubitul meu am avem 3 ani diferenta si ne intreb tot felul de chestiitongue

| Coozeman a răspuns:

Puteti avea o relatie dar el o sa iti ceara sigur sa faceti sex sau o sa te insele.La 18 ani are si el niste dorinte.

| DorelSudoru a răspuns:

Brea sa te babardeasca daca sta cu tine la 18 anilaughing

| Ela_4663 a răspuns:

Hei nu te lua dp toata lumea. incearca sa-ti dai seama dupa caracter. nu e deloc vorba de diferenta mare de varsta. comporta-te normal, iar daca va veni ziua cand va deschide subiectul 'sex' si nu esti pregatita, pentru ca ai o varsta frageda explica-i si daca te va intelege inseamna ca te iubeste cu adevarat!

| Ela_4663 a răspuns:

Eu am 19 ani, prietenul meu 31. la inceput am crezut ca asta vrea de la mine, dar nu e asa. suntem de mai bine de un an impreuna, ne-am logodit iar in vara urmeaza nunta. nu mai cere sfaturi in legatura cu asta pentru ca in dragoste conteaza ce simti nu ce vor altii sa faca cu viata ta. Esti cam micutsa si poate nu gandesti ca un om matur, dar din felul cum se comporta cu tine ar trebui sa-ti dai seama ce anume vrea cu adevarat! Bafta! :*

| Ela_4663 a răspuns:

Pt mine dragostea nu are varstawinking si la cati s-au pus intre noi. oricine ar zice ceva nu ma face sa-mi schimb parerea. daca atunci cand aveam 2 saptamani cu el s-au bagat multi si nu ne-au despartit acum cu atat mai putin!

forever4you fiecare isi cunoaste mai bine relatia. sunt fel si fel de oameni, si chiar daca nu crezi ce-ati spun(nici nu ma intereseaza asta prea mult) exista si exceptiiwinking Am 19 ani bine, dar am trecut prin multe,, nu ma refer la multe relatii pentru ca actualul meu prieten a fost primul meu iubit,, dar in familie, problemele m-au facut sa ma maturizez mai repedewinking Si n-as sta langa cineva care s-ar folosi de mine!

| Ela_4663 a răspuns:

Forever4you nu am zis sa nu vorbeasca intre ei. comunicarea este foaret importanta, iar eu sunt o fire sociabila. am zis sa nu ceara astfel de sfaturi pe site`uri ca mai bine ca ea, nimeni nu stie ce e intre ei!

| anonymus a răspuns:

Pentru inceput zii si tu "buna". vorbiti un pic despre scoala, il intrebi de familia lui, si o sa vada ca esti interesata de el

| Miriii a răspuns:

Este posibil ca o scanteie sa se aprinda si sa iasa un fic, dar diferenta de varsta esca cam mare.Totusi poti gasa un subiect de vorbit foarte usor. Gasestetei un punkt comun pe care sa il aveti amandoi. Sper ca ti-am fost de folos. Papa!

| Samanta95 explică:

Nu prea vreau nimic ce nu se poate, numa sa gasim un subiect si de acolo sa porneasca tot ( ii un baiat de treaba care nu m'ar dezamagi)