| andreealarisa a întrebat:

imi place de un baiat dar e mai mare decat mine cu 5 ani.ma gandesc mereu la el! am vorbit odata cu el pe facebook(ca amici)dar in real nici macar nu ne salutam. Spuneti-mi ce sa fac Funda raspuns castigator:*

Răspuns Câştigător
| Nicux1 a răspuns:

Zambeste-i,intra in vorba cu el,vorbeste-i dulce, comportate special fata de ceilalti baieti sa vada ca ii esti special, intrebativa despre pasiuni ce va place sa faceti si poate ajungeti la un numitor comun.Tu intreaba-l ce ii place sa faca, cum vede fata visurilor lui, ce ii place si ce nu la tine. Funda?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu ți se pare că ești cam mică...13 ani totuși... găsește-ți unul de vârsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa tu primul pas si saluta-l ..si incearca sa fiti prieteni si in afara facebook-lui.

| blueSky_3324 a răspuns:

Daca totusi vb pe fb, trage-l de limba si afla cat mai multe despre el, daca vezi ca nu vrea si nu vrea las-o balta. pupici

| XtremeX a răspuns:

Laso balta