| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar el nu ma prea place. Cum sa il fac sa ma placa ca am incercat si nu prea reusesc. Vreau multe sfaturi. Va roog! Am incercat sa par indiferenta dar nu ii atrag atentia. Si mi-a zis ca am o sansa cu el. Dar de unde sa incep cum sa ma comport cu el. Ca el se c-am da si la alte fete mai mari cu un an doi decat mine.Eu am 13 el face 15. ajutati-maaa!

3 răspunsuri:
| aleexuţ a răspuns:

Mai alinutza, sincer, nu am un sfat precis. incearca sa-i faci ochi dulci, da-te pe langa el,... incearca sa fii sincera cu el, sa aveti discutii deschise, dar daca el nu te place, nu il poti forta. bafta!

| 113213423 a răspuns:

Incearca sa te imbraci mai frumos. Prin frumos nu ma refer la buze cat avionu si machiaj FULL! Incearca sa vorbesti cu el. Cand ii zici ceva uitate in ochii lui! Dai de inteles ca il placi! Daca el va simti ceva pentru. tine, va accepta sa fiti impreuna! Bafta!

| moriordie a răspuns:

Fii vesela, si puneti in valoare toate atuurile: te imbraci cu haine care te avantajeaza, te poti da cu creion la ochi, dar nu exagera cu fardurile, incearca sati aranjezi parul in fiecare zi altfel, nu ma refer la coafuri care necesita profesionisti, doar sa fie diferite, stai dreapta tot timpul, schimbati mersul intrunul chic, dar nu provocator de super sexy, pur si simplu chic