| pitiiiiiiiiic a întrebat:

imi place de un baiat dar este mai mare [eu 17 el 24] poate unora li se pare o diferetnta mare dar pe mine nu ma deranjeaza[] el este tipul "smecheras" iar eu o tipa nu foarte cuminte gen sa stau numai in casa. intr-o seara am fost cu bunikmea in vizita la o matusa de-a lui ma rog s-a dus bunikmea prima si dupa l-a trimis pe el sa ma ia[] am dansat cu el si dupa ne-am dus sa o ducem pe bunikmea si restul invitatilor acasa [ eu nu stau cu bunikmea] dupa aceea trebuia sa ma duca si pe mine, m-a dus si mi-a cerut nr de tel, i l-am dat, m-a sarutat si eu am intrat in casa... la cateva ore m-a sunat si mi-a zis sa zic la toti prietenilor mei ca suntem impreuna si ca nu stiu ce[]in fine mi-a spus ca el peste cateva zile pleaca in germania si sa fiu qminte ca vine peste 6-7 luni si ca sa am grija ca nici nu-mi trece prin minte pe cine pune sa ma urmareascalaughing pana acum ma suna in fiecare seara si vorbeam cu orele pana intr-o seara cand eu nu i-am raspuns la tel pentru ca dormeam si de atunci nu prea ma my sunasad nu cred ca ar trebui sa-l sun eu pentru ca nu vreau sa fiu stresanta dar nu stiu ce sa cred oare vrea ceva serios sau o ia ca pe o joak? tin sa mentionez ca a intrebat-o si pe bunikmea dk ma poate face o gagiklaughing) si taiksu i-a zis sa aiba grija de mine etc. va rog da-ti-mi un sfat pentru ca nu stiu ce sa credsad

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Daca voi considerati ca va intelegeti asa numai bine

| zuzu_8584 a răspuns:

Ar trebii sal suni si daca ce ai zis uh mai sus este motivul [ca dormeai etc.] sai explici si sa-l faci sa inteleaga love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusu din astea

| pitiiiiiiiiic explică:

Faza e ca nu stiu ce vrea el pana la urmasad