| alexandra_8069 a întrebat:

imi place de un baiat. Dar eu cred ca el nu ma place. De cate ori ma gandesc la el imi bate inima foarte foarte tare. Dar nu stiu ce sa cred ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| bianca_5600 a răspuns:

Dar de ce iti e frica sa ii spui? am avut si eu aceasta problema dar raspunsul lui a fost pozitiv. poti sa il intrebi si daca va spune nu poti sa zici ca a fost o gluma sau asa ceva.bafta

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Spune-i sentimentele in fata fara rusine, poate cine stie, sentimentele sunt reciproce.

| Cosmin_5281 a răspuns:

Eu zic cand o sa va intalniti mai multi sa jucati adevar sau provocare si sa ii zici unei fete sa il puna pe baiat sa spuna daca te place sau nu sau sa te sarute big grin happy. fundita big grin

| alexandra_8069 explică:

Problema este ca el a mai avut o prietena pe care nu o pot suporta de nici o culoare. Si oare o mai place?