| Blalala a întrebat:

imi place de un baiat de la mine din clasa care pare foarte putin interesat..Deoarece in clasa mai este o fata mai frumoasa decat mine( recunosc ).Iar ieri am aflat ca ma place doar 6 l% iar de ea 100 l%.Imi dati un sfat? poate voi reusi sa fiu cu ellove struck

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

rolling on the floor 61% si 100 %? Sa stii ca atractia fizica nu este totul pentru un baiat. O relatie cu o colega de clasa poate sa fie o problema (oamenii va barfesc pe la spate etc. ) Cel mai bine ar fi dupa cursuri, in pauza sau cand plecati acasa sa te duci la el si sa il saruti pe obraz si sa ii spui ceva de genu " multumesc pentru 61%" (asta in cazul in care erai de fata cand a spus asta) Daca vrei sa te placa, trebuie sa il faci sa se gandeasca la tine, iar chestia asta lasata in pom o sa il tina treaz toata noaptea happy
Si ca idee... cand placi pe cineva 61% pe cealalta persoana nu poti sa o placi decat 39% (61+39 =100% din sentimente)

4 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

In primul rand te-as ruga sa ai mai multa incredere in tine, sa nu te mai crezi mai inferioara decat altcineva doar din cauza ca arata mai frumoasa. Pana la urma conteaza ce ai in cap, nu cum arati, ca daca arati super bine dar pe gura scoti doar prostii, atuncea degeaba. Scumpo, se pare ca el este genul de baiat care sa de doar la fete super sexy, aratoase, etc. Ai putea sa-i faci la baiatul ala orice, sa-i zici orice, tinta lui e deja in vizorul lui, si nu se lasa pana nu se combina cu ea. Zic sa nu te combini cu un asemenea baiat, care ar putea sa se desparta de tine oricand pentru o alta fata sau pentru simplul fapt ca "s-a plictisit" de tine. Ai grija scumpo ce baiat pui in vizorul tau, alege si tu cu mai multa grija si nu te mai uita doar la muschii lui, uita-te si la personalitatea lui, la comportament, la sufletul lui.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si in ce clasa esti?
astea sunt aiureli de a 6-a

| Doolshể_Numểlể_1998 a răspuns:

Bateo pe aya cat mai repede daca nu iti iese baga raka intre ei...kredema ca funktioneaza

| Blalala explică (pentru Doolshể_Numểlể_1998):

Mercii`! o sa o incerk si pe asta...Credlaughing