| marina11 a întrebat:

imi place de un baiat de la scoala.si nici nu stiu daca stie ca exist. dar e dragut.eu am mai placut un baiat recent in clasa cu mine si colegii au aflat ca il plac de cosmin. iar acest baiat mi-a spus ca vrea sa ii spuna lui cosmin. ce sa fac sum sa reactionez?
PS.colegul meu si el m`a placut si cand am dat frau sentimentelor a fost cam penibil! gen `da...eusebiu te plac ` el:bine si eu te plac. ce e de facut.si am cazut de pe leaganlaughing apropo nu eram singuri eram cu niste prieteni ajutati`ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Marina,lucrurile astea nu sunt de interes general, doar tu trebuie sa le stii, nu sa le discuti cu colegii.Eusebiu,bine ar face sa isi vada de treaba lui si, daca acest Cosmin este combinat, vei avea rabdare pana va fi liber.
Invata sa fii discreta cu subiectele care tin de inima ta.

2 răspunsuri:
| pokiD a răspuns:

Du-te la baiatul care iti place cu adevarat si spune-i ce simti. cere`i id. dai nr tau de telefon. si tineti legatura. poate poate smug

| marina11 explică:

Si am uitat sa mentionez.e combinat crying