| costinutzaa a întrebat:

BUNA! Imi place de un baiat! E de la mine din oras, am vorbit de cateva ori pe mess, pe fb. As vrea sa i dau de inteles ca mi place de el, dar totusi nu sunt genul! Va rog spuneti mi cum pot sa l atrag.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
I-ai putea da de înţeles prin vorbire.Deschide subiectul "dragoste" şi începe să vorbeşti cu el. Întreabă-l ce preferă şi ce nu la o fată... apoi dă-i dreptate la fiecare răspuns. Aşa mai afli câte ceva iar în final îi spui " Şi eu prefer tipul de băiat care..." apoi găseşti câteva caracteristici care-l descriu pe el de exemplu "Tipul care este drăguţ şi ajută lumea, care are cei 7 ani de acasă " sau, i-ai putea da câteva întâlniri, v-aţi putea plimba prin locuri romantice şi i-ai putea spune "Ador locul ăsta. Este fix pentru noi doi. " Te-ai mai putea îmbrăca într-o ţinută decentă, cu accesorii frumoase, etc
Baftă!

| TrustStyle a răspuns:

Invita-l.(dar el ar trebui sa o faca) in oras.
acolo la un suc/pizza puteti discuta, sau iesi cu prietenii si vine si el, si sigur pentru ca e o gasca, probabil ca o sa-l faci sa te placa ...stai cu el, discuti mai mult cu el, ca pe mess nu faci mai nimic.

| costinutzaa explică:

Nu facem paret din aceeasi gasca de prietenisad