| Stefania a întrebat:

Imi place de un baiat. El este in clasa a8a, iar eu in a6a. El nu stie ca-l plac (il iubesc"lulea")hee hee. Prietena mea cea mai buna are o sora care este un vechi prieten cu el si sora prietenei mele are o poza cu el si mi-a dat si mie poza cu el.Sa nu intelegeti gresit, sora prietenei mele nu are nici o treaba cu el! Bun! As vrea niste sfaturi, sa-mi ziceti ce sa fac cu elhee hee? Sa ma bag in seama sau sa nu, cum? Un sfat! Multumesc! FUNDITA!

3 răspunsuri:
| sonya69 a răspuns:

Eu nu iti spun sa-i zici ce simiti pana nu sti ce are de gand. eu sunt in clasa a 7a si la fel ca tine eram indragostita lulea de iubitul meu cu un an mai mare si inca sunt. iti spun ca uneori baietii mai mari vor doar sa-si bata joc de fetele mai mici. iar atunci cand le spui ce simti, fie nu mai vorbesc cu tine, fie vor sa-si bata joc, tachinandu-te si chestii din astea. sfatul meu este sa te bagi in vorba cu el si sa-i arati putina indiferenta, in asa fel incat sa-si dea singur seama de ce simti.
mult succes,
sonya

| lifeisnotpink a răspuns:

Daca il iubesti "lulea" cum zici tu ce mai astepti?!
Spune-i baiatului happy. Spune-i ce sentimente ai fata de elwinking
Incearca sa fii cat se poate de sincera.
PS: sa nu vorbesti pe mess cu el laughing vorbiti live love struck

Funda?:X

| emiishalala5 a răspuns:

Prietenul meu e cls a 8 a si eu a 6 a...baga te in seama cu el thinking