| andreeaaa96 a întrebat:

Imi place de un baiat ( el nu stie) iar cand vorbesc cu el, fie ca e un subiect foarte serios sau nu, cand se uita atent in ochii mei imi vine sa rad si nu pot sa ma abtin...si ii vine si lui sa rada si incerca sa se abtina.De ce oare? Precizez ca am 19 ani. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te comporti asa fiindca ai o fire vesela, copilaroasa si chiar daca ai 19 ani si oficial esti considerata matura (in acte), in realitate mai trebuie sa treaca un timp pentru a deveni si sobra, serioasa. Parerea mea.