| andreeaaa96 a întrebat:

Imi place de un baiat ( el nu stie) iar cand vorbesc cu el, fie ca e un subiect foarte serios sau nu, cand se uita in ochii mei imi vine sa rad si nu pot sa ma abtin. De ce oare? Precizez ca am 19 ani. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vezi ca baietiilor nu le plac fetele care rad din orice, ori te pui pe treaba si esti hotarata si demn ca totusi ai o varsta si nu orice varsta esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| R0R0 a răspuns:

Pentru ca il placi