| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Imi place de un baiat foarte popular in scoala.si toate fetele din clasa de la mine sunt in limba dupa el si urla cand il vad.eu il plac dintr-a 4-a de cand ne jucam cu mingea in spatele blocului.Este mai mare ca mine cu 2 ani.si imi place de atunci de el.acum sunt intr-a 6-a si el a 8-a.si nu ma mai baga in seama.se uita la mine foarte insistent.si se stramba zicandu-mi: "Buuuna". eu nu-l salut ii arat ca nu-mi pasa ca ma salutat... A >si:". m-a puat p obraz intr-a 4-alaughing. Copiihee hee. Dar totusi.pe mess mi-a zis ca sunt disperata dupa el.si nu este adevarat.colegele mele.suntstraight face. eu ma port ca ataretongue.Si as vrea sa ma placa si el.si sa fim impreuna. dar cum am spus."eu nu-l salut.nu-i vorbesc".
-CUM IL FAC SA VINA EL LA MINE?
-Fundalove struck.Si mersii din tot sufletu ca ai citit:*

3 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Copil de clasa a6-a, ce vrei? Cand cineva te saluta, oricine ar fi el/ea, ar fi frumos sa-i raspunzi.La varsta aia e la moda sa urle micile fane Hannah Montana dupa baieti pe hol. Dupa parerea mea, nu sunteti decat niste pitipoance in devenirewinking Lasa baietii, mai ales cei mari si mult mai maturi decat comportamentul tau infantil si vezi-ti de invatatura.

| Heys a răspuns:

...rolling on the floor) cica eu nul salut pai tu vrei ca el sa devina disperat tupa tine. Tipic unu copil de 12 ani. Mare lucru daca tea pupat pe obraz eu ma pup cu toate fetele din clasa cand ne vedem pe strada.La tine nu o sa vina astepti cai verzi pe pereti.Eu nu zic sa fi disperata ca il pierzi si mai rau da nu zi nici asa.CE faci tu nu inseamna ca te porti ca atare inseamna ca esti nesimtita crede-ma. Daca omu iti zice buna si il cunosti u treci pe langa el ca si cum ai fi sparata pe el din nu stiu ce motiv.

GElOZIA de 14 ani- El te place nu ii dai atentie
- Flirtezi cu alti baieti
-Iti dai seama ca il iubesti
-EL nu iti mai da atentie din orgoliu
Asta se intampla frecvent chiar daca nu e pe fata credema.Si din asa ceva 2 oameni care se plac PS pe la 14-15 ani de 20 sa nu itelegi gresit ajung sa se urasca.

Am un sfat pentru tine care cred eu ca merge.Fi atenta ai zis ca baiatul are multe fete.Arata-i ca pe tine nu te poate obtine.Dar nu asa cum faci u ca asta e cu totul alt ceva.Vb cu el despre alti baieti fale complimente iesi cu alti si din asteahappy

| HISTORY_5103 a răspuns:

Urla dupa el?laughing e vedeta? Justin baiber 2.Ai 11 ani? multi inainte