| mtc25877 a întrebat:

Buna

imi place de un baiat nu e cunoastem foarte bine, observ ca se uita la mine ce sa fac cum sa inteleg ca-i plac si eu

Răspuns Câştigător
| ffkldmlasbvn a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas ca doar el e baiatul..asa iti dai seama daca te place.tu pana atunci zambeste si fii mai misterioasa.asta le plac baietilorbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| HoTSaucE a răspuns:

Nu astepta doar sa faca el primul pas pentru ca probabilitatea va fi destul de mica.Incearca sa ii zambesti, sa obtii un contact vizual. Daca este nevoie, intra in vorba cu el...il intrebi cat este ceasul sau ceva banal si dupa aceea incet-incet progresezi. Unor baieti (ca mine de altfel) le este teama sa nu fie luati in batjocura sau sa fie considerati badarani daca s-ar baga in seama dintr-o data cu o fata doar pentru ca ea a zambitlaughing.
Poate oi fi eu mai paranoic, dar mi s-a intamplat o data sa mi se fi parut si chiar asa a fost, nu a fost vreun ''mesaj ascuns'' de la vreo fatalaughing
Succes si Sarbatori Fericite!

| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Da, te place, dar sa fi mai sigura vorbeste cu el numai asa poti afla sigur daca te place... funda? big grin