| DiukOAlta a întrebat:

Buna imi place de un baiat...nuu pot sa ii spun in fata dar am adresa lui de mess ce sa ii spun ca sa nu imi afle identitatea dar sa stie ca il plac si sa ma inteleg cu el?

2 răspunsuri:
| vrrra a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te ascunzi.
Cel mai bine vorbeste putin cu el pe mess propune-i sa va vedeti pentru ca trebuie sa-i spui ceva ce nu se spune pe mess, la telefon sau mai stiu eu. Se spune doar LIVE!

| wildthing a răspuns:

E simplu...iti faci un alt id si il abordezi ca o admiratoare care vrea sa isi pastreze anonimitatea. Nu trebuie sa cedezi si sa-i spui repede cine esti, lasa-l sa fiarba cateva saptamani eventual. In tot acest timp, poti conversa cu el cu eleganta si daca esti abila poti afla ce fel de om este, ce preferinte are, cat de rabdator este happy si daca merita riscul de a-ti dezvalui identitatea intr-un final.