| mtc25877 a întrebat:

Buna
imi place de un baiat observ ca se uita la mine ce sa fac cum sa inteleg ca-i plac si eu

5 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Fii sfioasa, uita-te si tu la el asa cand se uita la tine, incearca sa te bagi putin in seama cu el, treci pe langa el si loveste-l usor. semne d-astea evidente. Bafta!

| cupydo0n a răspuns:

Sa mergi la el si sa il intrebi de una de alta, mai o gluma mai o treaba si iti dai seama cam ce il duce mintea.

Bafta.

| Irinα a răspuns:

Depinde.
Daca va cunoasteti bine si sunteti prieteni buni, adica iesit impreuna pe afara si vorbit des, doar spune-i.
Daca nu va cunoasteti sau va cunoasteti foarte putin (nu pre vorbiti):
-cand se uita la tine zambeste-i
-abordeaza-l pe o retea de socializare (adica il saluti si il intrebi despre el: ce ii place s.a.m.d)
-du-te la el si cere-i sa te ajute
-loveste-l ''din greseala'' cand treci pe langa el cu umarul (asta functioneaza mereu laughing )
Sper sa te ajute sa-l cuceresti.

| RAY a răspuns:

I dai o palma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i un biletel sau spune-i!