| AnaPisicutza a întrebat:

Imi place de un baiat si am aflat ca si lui ii place de mine.Da el nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el, imi tot spune ca ma iubeste.Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

SCURT! sa il saruti. Asa veti devenii un cuplu automat fara complicatiiwinking

| SerafimHD a răspuns:

Sa fii cu el pana nu e prea tarziu!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Cel mai normal este sa vorbiti! Incearca sa vezi daca ai aflat bine! Sunt baieti care atunci cand spun TE IUBESC, o spun la misto, acestea sunt baietii prosti care nu au ce sa faca in afara de asi bate joc de fete! Vorbeste cu el, este cel mai simplu mod in care poti sa aflii daca el te place! Incearca sa fi indiferenta cu el si atunci vei observa daca te place cu adevarat! Daca te place o sa se dea la tine, daca nu te place o sa fie si el indiferent si rece! BAFTA!

| SecretLady91523 a răspuns:

thinking Sa vorbesti sincer cu el si sa ii spui ca il placi mult... Noroc:*

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Mai asteapta.In poza ta de profil pare ca ai mai putin de 14 ani, si sunt sigur ca asa este.Dar daca neaparat vrei sa-ti distrugi viata de la o varsta asa frageda uite:daca tot nu te intreaba, trebuie sa il intrebi tu

| iiRadu a răspuns:

Greu de spus in cuvine Ana,
Asa ceva e greu de decis si ar trebui sa fie de la tine nu sa ei sfatul la alti, tu trebuie sa decizi daca vei fi sau nu cu el, de fapt sfaturile in relati mai mult incurca...
ex:
daca spune toti sa fi cu el si el nu e genul tau vei spune:
Dar ei mia confirmat...
De acea e mai bine sa decizi singura si de asemenea sunt de acord cu "Alex_Yuly_1990" - Succes!

| Sibbbbel a răspuns:

Incepe tu cu apropouri da-i curaj sau daca nu merge vorbeste cu el si vezi ce zice si dupa il poti intreba tu daca vrea sa fi-ti impreuna. Baftaa :*

| ÀlexÝuly1990 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Poate tipul este fricos.Eu zic sa mai astepti pana la 18 ani...

| cleopatraaa a răspuns:

Daca iti zice ca te iubeste e ok. dar nu il crede prea tare si daca itii place de el sarutal poate ca este prea timid sa te intrebe daca vrei sa fi cu el deci sarutal daca simti ceva pentru el si daca esti sigura ca te place