| kitisupercool a întrebat:

imi place de un baiat si suntem prieteni de 10 ani, dar vreau sa-i arat ceea ce simt pentru el.Cum fac asta?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Explica-i ceea ce simti. arata-i prin comportamentul tau. prin felul tau :X fi afectuoasa cu el :X petreceti timpul cu el :X succes

| HerraAbst a răspuns:

N-o face, inainte ca el sa faca vreun gest! Daca si el iti lasa impresia ca ar vrea, s-au ca te-ar placea mai mult decat ca pe o simpla prietena, atunci fi deschisa si spune-i ce simti, prin gesturi, vorbe, fapte. etc!