| Awkesna a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat si vreau sa il seduc si nu stiu cum. Putin ajutor please?
Am toata vara la dispozitie pentru al seduce >:. C el sta la bunimea si o sa merg in fiecare zi pe la el, ca sunt si prietene pe acolo...
F+vot >:

Răspuns Câştigător
| Razvan_8378 a răspuns:

Poi...laughing incerci sa vorbesti cu el cat mai mult ca sa va apropiati si daca zici catzi place de el nici n-ar trebui sa te intereseze prea mult despre ce vb ellaughing u dai din cap si esti vesela laughing si dupa ce petreci mai mult timp in preajma lui intr-o seara (cand apune soarele) undeva frumos te plimbi cu el si la sfarsit trebuie sa-l saruti neaparat (pe buze lol) ca altfel nu poti sa-l seduci(crede-ma sunt baiat si stiu ce ziclaughing)si ii va place foarte mult si sarutul trebuie sa fie cat mai lung (dar romantic nu cu 200 grame de saliva ca ala nu-i sarut sunt bale rolling on the floor) si la plecre sa-l tii de mana.
Aaa! Am uitat! Si trebuie sa-i zici "Te iubesc" love struck
Baftawinking fund@?big grin

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Ooooo daa, pai...eu cred ca ai km ce trebuie! Nu iti trebuie "replici bla bla bla etc," trebuie doar sa stii cum sa ii sari in oki! ""tzoalele" si... daca nu te agiti prea tare o sa reusesti! provoacal, toot ce tine de provocare! o sa reushesti! succes!
app uita-te la filmul "adevarul gol golutz" o sa iti placa! poate o sa intelegi ceva! ramai datoare cu bobo

| zSchizophrenic a răspuns:

Bagă`te în seama cu elbig grin.Povestiţi multe chestii, faceţi glume etc. Uşor, uşor ai să vezi că se va lega cevawinking.Ai grija ce`i spui:*. Funditsă?